Search

Information

Jasełka w Kościele

                6 stycznia w Kościele w Bliznem Łaszczyńskiego po Mszy dla Dzieci, miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Dzieci z grupy „0” Stokrotki   pobliskiego przedszkola w Bliznem Jasińskiego zaprezentowały parafianom inscenizację Jasełek. Świetnie przygotowani mali aktorzy brawurowo i z ogromnym zaangażowaniem wcieli się w role granych postaci i zasłużenie zebrali gorące owacje. Gratulacje należą się również wychowawczyniom i nauczycielkom, które po raz kolejny potwierdziły swój profesjonalizm, tym razem, jako scenarzystki i reżyserki spektaklu.

                Była to pierwsza, w takiej roli, wizyta przedszkolaków w kościele. Dzieci budzą ciepłe i sympatyczne reakcje. Dlatego na twarzach wychodzących z przedstawienia błądziły sympatyczne uśmiechy, słychać było żywiołowe komentarze i przychylne recenzje. Wizyta przedszkolaków w Kościele stała się kolejną okazją do integracji mieszkańców naszych wsi, a dla małych artystów ogromnym przeżyciem, uczącym pokonywania przeszkód i dającym niezwykłą satysfakcję.

 

                                                                                              Rodzic z Gr.  Stokrotki - Zerówka