RODZICU  PAMIĘTAJ!!!

• Dziecko powinno przyjść do przedszkola czyste, starannie uczesane i estetycznie ubrane, w strój wygodny, umożliwiający samodzielne ubranie się i rozebranie.
  • Odzież wierzchnia powinna być dostosowana do warunków atmosferycznych i umożliwiać codzienny pobyt dziecka na świeżym powietrzu.
  • Dziecko powinno mieć wygodne obuwie zmienne, chusteczki higieniczne do nosa, dzieci leżakujące: pidżamę i poszwę, 2 worki:  jeden ze strojem gimnastycznym, drugi na kapcie w szatni. Wszystkie rzeczy powinny być podpisane i znane dziecku.
  • Dzieci mogą przynosić do przedszkola swoje zabawki tylko w dni ustalone z nauczycielami w grupie. Za zepsucie i zagubienie zabawek przedszkole nie ponosi odpowiedzialności.
  • Przedszkole nie ponosi również odpowiedzialności za inne wartościowe rzeczy przynoszone przez dzieci do przedszkola.

*Zapis zgodny ze Statutem Przedszkola

Wyposażenie przedszkolaka

• Wyprawka w artykuły plastyczne jest kupowana przez Radę Rodziców z zebranych środków w czerwcu. Składka od jednego dziecka wynosi 100,00zł.

• Duży koc 160x200cm powleczony w poszwę* – rogi koca należy przyszyć w poszwie, jasiek, piżamka dostosowana do pory roku* - nie dotyczy 5 i 6- latków.

• Kapcie, 2 worki, kostium gimnastyczny* (biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki).

• Mały ręcznik z pętelką*, mydło w płynie, chusteczki do nosa w pudełku, szczoteczka do zębów oraz pasta.

• Szczotka do włosów lub grzebień*.

• Ubrania na zmianę dostosowane do pory roku.

*na wymienionych rzeczach prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka