Kadrę przedszkola tworzą aktywni i twórczy nauczyciele oraz ciepli i serdeczni pracownicy administracji. Kadra pedagogiczna liczy 16 nauczycieli oraz 6 nauczycieli specjalistów. Wszyscy z wykształceniem wyższym pedagogicznym i wysokimi kwalifikacjami. Pracę przedszkola wspomaga 12 pracowników administracji i obsługi oraz 5 pracowników kuchni przedszkolnej. 


Kadrę tworzą: 

p.o Dyrektora:             Konrad Czechowski – nauczyciel dyplomowany

Z-ca dyrektora:    Beata Niewińska - Dominiak - nauczyciel dyplomowany

  • Nauczyciele:         
    • Marzena Anusiewicz - nauczyciel kontraktowy
    • Małorzata Gutte - Jesionowska - nauczyciel dyplomowany
    • Anna Dębkowska-Gut – nauczyciel mianowany
    • Natalia Filipczak - nauczyciel kontraktowy
    • Iwona Iwańska-Brzeszcz - nauczyciel dyplomowany
    • Anna Kośla – nauczyciel mianowany
    • Katarzyna Kielak  – nauczyciel kontraktowy
    • Joanna Rosek-Toruńska - nauczyciel mianowany
    • Beata Szczesna - nauczyciel kontraktowy
    • Dorota Komiażyk - Pachowska - nauczyciel kontraktowy
    • Joanna Wasak - nauczyciel kontraktowy
    • Patrycja Łaszczyk – nauczyciel kontraktowy
    • Anna Lesisz - nauczyciel stażysta
    • Paulina Marczak - nauczyciel kontraktowy
    • Ewa Rycombel - nauczyciel dyplomowany
    • Iwona Załuska - nauczyciel stażysta
    • Magdalena Pawłowska - nauczyciel wspomagający
    • Agnieszka Niedziałkowska - nauczyciel kontraktowy
    • Liudmyla Svorin - nauczyciel języka angielskiego
    • Ks. Andrzej Wolski  – nauczyciel stażysta/katecheta

       

  • Kierownik gospodarczy:     Magdalena Kłódkiewicz

  • Pomoce nauczycieli i woźne:          
    • Monika Dudkiewicz
    • Renata Gołębiowska
    • Alicja Grabowska
    • Edyta Zawadzka
    • Sylwia Kajszczak
    • Monika Rutkowska
    • Iwona Kopeć
    • Agnieszka Pamięta
    • Marta Pamięta 
    • Joanna Strzelecka
    • Edyta Wiertlewska
    • Monika Wilkowska
    • Jolanta  Zwolińska

Intendent: Barbara Janiszewska

Kucharz: Bożena Knop

Pomoce:  

  • Jadwiga Barszczewska
  • Łukasz Delega
  • Aldona Gawlik                            

Pracownik gospodarczy: Jan Skibiński


Specjaliści:

  • Konrad Czechowski - dogoterapeuta, pedagog specjalny
  • Ewa Rycombel – logopeda,
  • Dorota Komiażyk - Pachowska - logopeda
  • Agnieszka Niedziałkowska - psycholog, TUS
  • Magdalena Keller – instruktor muzyki
  • Jolanta Światłowska – instruktor gimnastyki korekcyjnej / rehabilitant
  • Joanna Nowak - terapeuta SI
  • Joanna Wasak - terapia ręki, terapia pedagogiczna
  • Joanna Rosek - Toruńska - terapia ręki, terapia pedagogiczna

Back to top