Przedszkolny Dzień Dziecka

 

To my przedszkolaki! Jesteśmy gotowi do zmagań sportowych!

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Wszystkie dzieci uczestniczyły w zmaganiach sportowych, świetnie się przy tym bawiąc. Przedszkolaki mogły spróbować swoich sił podczas pokonywania toru przeszkód, rzucania do kosza, strzelania do bramki a także podczas slalomu. Dzieci poradziły sobie znakomicie. Każda grupa za wykonaną konkurencję sportową otrzymała pieczątkę, za zebranie wszystkich pieczątek przedszkolaki otrzymały dyplom i słodką przekąskę.


 

 

 

 

 

Jednak to nie koniec niespodzianek… Rada Rodziców Przedszkola w Bliznem Jasińskiego wpadła na świetny pomysł i zamówiła LODZIARNIĘ.  Każde dziecko mogło wybrać swój ulubiony smak i kosztować się pysznymi lodami. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Nasze panie testują lody. PYSZNE! Zapraszamy przedszkolaki!

 

Tekst: N. Filipczak

Zdjęcia: Pracownicy przedszkola

Back to top