Witamy wakacje - występy dla Rodziców

Czerwiec to czas podsumowania prowadzonych działań z dziećmi i występy na zakończenie roku dla Rodziców i zaproszonych gości. Oto relacja z grup.

 BRATKI: „Posłuchajcie wszyscy naszych opowieści, co w przedszkolu robiliśmy w głowie się nie mieści…”

Tymi słowami  "Bratki" rozpoczęły słowno-muzyczno-ruchową składankę pokazującą czego nauczyły się od września w przedszkolu. Począwszy od jesiennych miesięcy, aż do nastania lata można było zobaczyć tańce, piosenki, zabawy związane ze wszystkimi miesiącami. Było zbieranie kasztanów, zimowe zabawy na śniegu, oczekiwanie na rozpoczęcie wiosny, tańce ludowe, spotkanie z owadami na wiosennej łące, a na koniec wyjazd na wakacje. Wszystkie dzieci pięknie zaprezentowały zdobyte umiejętności, 
a nie jednemu rodzicowi łezka zakręciła się w oku, kiedy zobaczył jakim dzielnym przedszkolakiem jest jego maluszek.

 

 

 Tekst: A. Tustanowska,

Back to top