Żegnamy przedszkole - idziemy do szkoły

 

SŁONECZNIKI: Żegnamy przedszkole, idziemy do szkoły!

Dnia 7 czerwca znaczna część „Słoneczników” uroczyście pożegnała przedszkole.          Dzieci zaprezentowały ciekawe, patriotyczne i zdrowe przedstawienie „o Smoku ze Smoczej Jamy”. Dzieci z wielką radością wcieliły się w swoje role, popisały się też wspaniałą grą na instrumentach perkusyjnych.
Po spektaklu nastąpiła część oficjalna, podczas której nie zabrakło wzruszeń. Nauczycielki żegnały swoich podopiecznych osobistymi wpisami pamiątkowymi. Było wiele śmiechu i łez. Dzieci otrzymały bardzo wartościowe książki, zdjęcia swoich grup, piękne zakładki od młodszych przedszkolaków i dyplomy. Spotkanie osłodzono wspaniałym poczęstunkiem z tortem własnej przedszkolnej roboty i z owocami, które dały orzeźwienie w to upalne popołudnie.

 

Tekst: K. Żyżelewicz

Back to top