Przedszkole dołączyło do "Akcji 1% dla mojej szkoły" prowadzonej przez Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"! Celem akcji jest pozyskiwanie środków na stałe polepszanie warunków i jakości kształcenia oraz wychowywania dzieci. Akcja umożliwia pozyskiwanie funduszy na wzbogacenie oferty edukacyjnej placówki i doposażenie jej bazy dydaktycznej. 

W naszej placówce pozyskane środki chcemy przeznaczać na doposażenie placu zabaw w nowy i atrakcyjny sprzęt sportowo-rekreacyjny do zabaw w ogrodzie przedszkolnym.

Drodzy Rodzice! 

To nic nie kosztuje"

Wystarczy w swoim zeznaniu PIT wpisać Numer KRS: 0000031762,

Cel szczegółowy: 600000060396, Przedszkole w Bliznem Jasińskiego (wzór w załaczniku).

Więcej szczegółów na temat akcji na stronie: www.ps.org.pl 

 ~~~~~~

* W 2015r. z zeznań podatkowych za 2012r. wykorzystaliśmy 4.000,00zł. Na miękkim placu zabaw zamontowany został "Zręcznościowy plac zabaw ECO". Przedszkolaki korzystają z nowej zabawki od lipca 2015r.

Wszystkim Rodzicom, którzy przekazali dla Przedszkola 1% swoich podatków

 BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

~~~~~~

Back to top